SYNODÁLNÍ PROCES V NAŠÍ FARNOSTI

Od listopadu loňského roku je i naše farnost zapojena do synodálního procesu vyhlášeného Svatým otcem Františkem. Od prosince funguje synodální skupinka, která zpracovává vybraná témata synody. Aby byla nabídnuta možnost zapojit se úplně všem farníkům a získat co nejširší spektrum názorů a podnětů, rozhodli jsme po vzoru jiných farností vytvořit jednoduchý dotazník, kde se mohou farníci anonymně zapojit.

Tento dotazník si mohli farníci vzít domů v kostele. Nyní jej dáváme i zde, aby si jej mohli stáhnout a zapojit se i ti, kteří třeba v kostele v posledním týdnu nebyli.

Dotazník není povinný a vyplnění je zcela anonymní a to, na které otázky se ten či onen rozhodne odpovědět a na které ne, je čistě na každém jednotlivci či rodině.

Prosím, abyste vyplněný dotazník donesli do kostela nejpozději do neděle 13.února, nebo jej můžete naskenovat a poslat na náš email fastrazisko@gmail.com

Předem všem děkujeme za odpovědi a zapojení se do práce v naší farnosti.